OPEL FRONTERA

OPEL FRONTERA

BMW iX2 eDrive20

Opel Frontera, tamamen elektrikli yeni SUV model olarak yeniden hayat buluyor.

Opel’in efsane modeli Frontera yeniden hayat buluyor. Opel, birbirinden iddialı modelleriyle geleceğin teknolojisini bugüne taşımaya devam ediyor. Marka büyük bir sürpriz yaptı. Bir dönemin efsane modeli Frontera’nın 2024 yılı içerisinde yeniden yollara döneceğini duyurdu. Yeni Frontera, Opel’in cesur ve yalın tasarım felsefesinin yeni ve sağlam bir yorumu olacak. Ayrıca Alman markanın yeni Şimşek Logosunu taşıyan ilk seri üretim otomobili olacak. Bunun dışında yeni Frontera, Opel’in tam elektrikli bir marka olma yolunda ilerleyişinin önemli bir kilometre taşı. Çünkü en başından elektrikli bir araç olarak satılacak. Böylece Opel, her araç segmentinde en az bir elektrikli model sağlama hedefine bir adım daha yaklaşacak.

Opel FronteraEN BAŞINDAN ELEKTRİKLİ

Tarihi boyunca birbirinden iddialı modelleri ile her daim öncü olmayı başaran Opel, geçmişte büyük bir kullanıcı kitlesine erişen ve çok sevilen “Frontera” isimli modelinin 2024 yılında geri döneceğini resmen duyurdu. Bu efsane isim, yepyeni bir SUV gövdesi ile yeniden hayat bulacak. Bu yılın sonlarına doğru piyasaya sunulması planlanan yeni Frontera, akıllı fonksiyonel özelliklere sahip eğlenceli bir model olarak otomobil severlerin karşısına çıkacak. Frontera, aynı zamanda Opel’in cesur ve yalın tasarım felsefesinin yeni ve sağlam bir yorumunu sergilerken, Alman markanın yeni “Şimşek Logosu”nu taşıyan ilk seri üretim otomobili olacak. Yeni Frontera, en başından itibaren elektrikli bir araç olarak satışa sunulacak.

Opel FronteraÇOK YÖNLÜ AİLE ARACI

Yeni Opel Frontera, üst seviye yaşam alanı ve çok yönlülük ile öne çıkacak. Ayrıca aktif bir yaşam tarzına sahip müşterilere hitap edecek. Elbette ailelere de hitap edecek. Bunun dışında cazip fiyatlarıyla sa öne çıkacak. Yeni SUV model, Opel’in geniş müşteri yelpazesine erişilebilir ulaşım sağlama geleneğini de sürdürecek.

Bir yandan yeni Frontera’nın elektrikli versiyonu yollara çıkıyor. Diğer yandan yine bu yıl yeni nesil Grandland’in elektrikli versiyonu da yollara çıkacak. Böylece Opel’in tam elektrikli bir marka olma yolunda önemli bir kilometre taşına ulaşacak. Ayrıca Opel her araç segmentinde en az bir elektrikli model sağlayacak. Opel, önümüzdeki günlerde yeni Frontera ile ilgili detaylı bilgileri paylaşmaya devam edecek.

Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0