HYUNDAİ İONİQ LAB

HYUNDAİ İONİQ LAB

Citroen Jumper

Hyundai İoniq Lab, ile markanın yeni elektrikliye geçiş yatırımları hız kesmeden devam ediyor.
Hyundai, Tayland’da IONIQ laboratuvarı açarak elektrifikasyondaki yatırımlarına devam ediyor. Ayrıca “IONIQ Lab”, yaratıcılığı geliştirirken Hyundai’nin elektrikliye geçiş uzmanlığını da vurguluyor. Bunun dışında ziyaretçilere açık olan IONIQ Lab, elektrikli ulaşımın geleceğini gözler önüne seriyor.

Hyundai İoniq LabYENİ TESİS GELECEĞE IŞIK TUTUYOR

Hyundai Motor Company, Tayland Bangkok’ta yeni bir tesis açtı. True Digital Park’ta açılan tesis geleceğin ulaşımını sergileme ve gelişime liderlik etme misyonunu ortaya koyuyor. Şirket tesise IONIQ Lab adını verdi. Hyundai, tesisin açılışıyla birlikte Tayland’daki elektrikli araç) devrimine öncülük edecek. Ayrıca özellikle IONIQ modelleriyle de sürdürülebilir inovasyona ağırlık verilecek.

Hyundai İoniq LabIONIQ LAB MARKANIN ELEKTRİKLİYE YAKLAŞIMI

Ayrıca IONIQ Lab, inovasyon ve sürdürülebilirlik için bir merkez görevi görecek. Bu iki unsuru tek bir yerde birleştirmek, Hyundai’nin ulaşımın geleceğine olan bağlılığını gösteriyor. IONIQ Lab, hareket özgürlüğünü, bağlantıyı, güvenliği ve çevre korumayı teşvik edecek. Ayrıca tesis, IONIQ’in sezgisel teknolojilerini ve ürünlerini keşfetmek için de dinamik bir alan sağlıyor. Ziyaretçiler ve potansiyel müşteriler burada tüm bu ürün ve teknolojileri deneyimleyebiliyor.

IONIQ Lab, IONIQ 5’in tasarım konseptini ve yenilikçi özelliklerini bünyesinde barındıran bir tesis. Ayrıca Hyundai’nin N markası da gelecekte daha fazla performanslı elektrikli modellere yer verecek. Böylece üst düzey sürüş performansını en ileri teknolojiyle birleştirerek ulaşımda standartları yeniden belirleyecek.

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0