FİAT EGEA LİMİTED

FİAT EGEA LİMİTED

TOFAŞ 7 MİLYONUNCU ARAÇ

Fiat Egea Limited, 879.900 Liradan başlayan fiyatlarla yollara çıkıyor.
Türkiye’nin en çok sevilen modellerinden biri. 7 yıldır Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili. Fiat Egea ürün gamına yeni bir versiyon daha geliyor. Yeni Limited versiyonu Egea ürün ailesinin en üstünde yer alıyor.

Fiat Egea Cross LimitedEGEA LİMİTED DETAYLARI

Limited versiyon, Cross gövde tipinde; özel Limited logosu, 17’’ çizgi tasarım alaşım jantlar, yeni orman yeşili dış renk ve Limited’a özel tasarım detayları ile öne çıkıyor. Sedan gövde tipinde ise 17’’ Bronz alaşım jantlar, parlak siyah ayna kapakları ve kapı kolları daha şık bir görünüm sunuyor. Egea Limited’ın her iki gövde tipinde de bulunan kahverengi  “eco-leather” koltuklar ve kapı panelleri iç tasarımında dikkatleri üzerine çekiyor. Sedan versiyonunda Cross Limited’tan farklı olarak ön konsol da kahverengi “eco-leather” tasarıma sahip olmasıyla ayrışıyor.

Fiat Egea Cross Limited2015 YILINDA YOLLARA ÇIKMIŞTI

FIAT Egea’nın Limited özel serisi yollara çıkıyor. Sedan ve Cross gövde tiplerinde tercih edilebiliyor. Ürün gamının en üst donanım seviyesini temsil ediyor. Limited özel serisi yeni tasarım detaylarıyla da göz dolduruyor. Tofaş’ta geliştirilip üretilerek dünya pazarlarına sunulan ve 2015 yılından bu yana ‘Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili’ olan Egea, yeni versiyonlarıyla başarısını taçlandıracak.

Fiat Egea Cross LimitedŞIK TASARIM DETAYLARI

Cross gövde tipinin Limited versiyonunda sportif görünümü destekleyen 17 inç alaşım jantlar, özel çizgi tasarım ayna kapakları ve tavan rayları yer alıyor. Ayrıca özel Limited logosu ve yeni lansman rengi “Orman Yeşili” dikkat çekiyor.

İç tasarımında ise kahverengi “eco-leather” koltuklar ve kapı panelleri özgün görünümleriyle fark yaratıyor. Kahverengi ön konsol çıtası, koltuklar ile uyumlu bir estetik ortaya koyarken, Egea Limited’ın stilini de tamamlıyor.

Lansman rengi siyah olan Sedan gövde tipinde ise şık görünümü destekleyen tasarımsal yenilikler göze çarpıyor. Aracın dış tasarımında 17 inç bronz alaşımlı jantlar öne çıkarken, ön ızgara, ayna kapakları ve kapı kollarında siyah renk hakim.

Egea’nın tüm model ailesinde olduğu gibi yeni Limited serisinde de Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik teknolojisi olan Fiat Connect standart olarak sunuluyor.

879.900 LİRADAN BAŞLIYOR

Fiat Egea’nın Sedan ve Cross gövde tiplerindeki Limited versiyonları, Eylül ayından itibaren 879.900 TL’den başlayan fiyatlarla yollara çıkıyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0