CHERY ARRIZO 8 PHEV

CHERY ARRIZO 8 PHEV

PEUGEOT E-208

Chery ARRIZO 8 PHEV Dayanıklılığını 1214 Kilometrelik Uzun Yol Testiyle Kanıtladı!

Chery, yeni nesil modellerinin dayanıklılığını kapsamlı testlerle kanıtlamaya devam ediyor. Bu kapsamda ARRIZO 8 PHEV “Uzun Mesafe Dayanıklılık Testi” tamamladı. Test markının yeni enerji araçlarının dayanıklılığını ve uzun mesafe performansını test etmeyi amaçladı. Araç bu testte toplam 1214 km mesafe kat etti.

ÜSTÜN KONFOR VE VERİMLİ SÜRÜŞ

Chery ARRIZO 8 PHEV, test kapsamında Pekin’den yola çıktı Wuhu, Anhui’ye ulaştı. Rota Konfüçyüs diyarından da geçti. Rota şehir içinde başladı. Bu, şehir içi sürüş ve sürüş destek sistemlerini tesyit etme fırsatı sağladı. Şehirlerarası yollarda odak noktası güç-aktarma sistemlerinin çalışma şekli oldu. Elbette uzun mesafede yakıt verimliliği de önem kazandı.

Chery ARRIZO 8 PHEV bir hibrit. Kaputun altında beşinci nesil hibrit sisteme özel 1.5T GDI motor görev yapıyor. Gücü DHT hibrit şanzıman aktarıyor. Elektromotor ile içten yanmalı motor arasındaki uyum ve koordinasyon akıcı bir sürüş sağlıyor. Elbette üstün verimlilik de beraberinde geliyor.

Bu yolculuk birçok gerçeği ortaya koydu. Bir kere yeni enerjili modellerin uzun mesafe performansını kanıtladı. Ayrıca Çin’deki diğer yeni enerjili araçların gelişen trendle uyumunu gösterdi. Dahası Chery’nin Çin otomotiv endüstrisindeki liderliğini ve markanın becerisini gözler önüne serdi.

CHERY ARRIZO 8 PHEVDURMADAN 1463 KİLOMETRE YOL ALABİLİYOR

Bu test aynı zamanda gelişmiş sürüş destek sistemlerinin ideal bir gösterimi oldu. Otoyolda uyarlanabilir hız sabitleyici ve şeritten çıkma uyarısı olsun. İsterse de kentsel alanlarda otomatik acil durum freni ve kör nokta algılama olsun. Tüm bu özellikler kullanıcıların güvenliğini ve sürüş kolaylığını arttırdı.

Bu ileri teknolojiler sadece sürücülerin stresini azaltmakla kalmıyor. Aynı zamanda gelecekteki sürüş koşullarının konfor ve güvenlik standartlarını da örnekliyor. Chery ARRIZO 8 PHEV 1463 kilometre ile üstün bir menzil sağlıyor. Ayrıca sadece 19 dakikada şarj oluyor.

Menzil ve şarj hızındaki bu önemli gelişme, menzil endişesini ortadan kaldırıyor. Ayrıca çevre dostu ve sürdürülebilir seyahatte bir sonraki adımı temsil ediyor.

Diğer taraftan, gerçekleştirilen uzun yol testi, aracın konfor özelliklerini de ortaya çıkardı. Chery ARRIZO 8 PHEV geniş bir oturma alanı ve konfor sağlıyor. Ayrıca yüksek NVH (gürültü, titreşim ve rijitlik) performansıyla da öne çıkıyor.

CHERY ARRIZO 8 PHEV‘YARDIMSEVER OLAN BAŞKALARINI SEVER’ FELSEFESİ

Test rotası Konfüçyüs diyarından geçti. Chery Arrizo 8 PHEV antik kentte zarafetle ilerledi. Qufu’nun kalbinde yer alan Konfüçyüs Tapınağı, Konfüçyüsçü ideallerin önemli bir sembolü. Bu sadece Konfüçyüs ve onun felsefi öğretilerine bir övgü olarak hizmet ediyor. Aynı zamanda ünlü “Yardımsever olan başkalarını sever” Konfüçyüs ilkesine yol gösterici niteliğini taşıyor.

Bu ilke Chery’nin faaliyetlerine de yansıyor. Örneğin sosyal sorumluluğa olan bağlılığında. Veya farklı sosyal yardım faaliyetlerine aktif katılımında. Chery, Çin kültürünün kalıcı ruhunu destekleyerek topluma katkı sağlıyor. Ayrıca etik değerlere ve toplum refahına bağlılığı arttırıyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0