CHERY OMODA 5 EV

CHERY OMODA 5 EV

RENAULT DUSTER

CHERY OMODA 5 EV, özgün tasarımıyla dikkat çekiyor.

Chery, tüm dünyanın otomotiv pazarlarındaki araştırmalara dayanarak OMODA alt markasını yarattı. Omoda 5, yollara ilk etapta içten yanmalı motorla çıktı. Ayrıca ülkemizde de çok sevildi, seviliyor. Chery, şimdi de tamamen elektrikli Omoda 5 EV modelini tanıttı.

Yenilikçi ve özgün bir tasarıma sahip. Omoda 5 EV, Chery’nin “Art in Motion” tasarım anlayışının devamını temsil ediyor. Markanın ilk crossover NEV aracı Omoda 5 EV, çevre dostu bir geleceği hedefliyor. Ayrıca Omoda markasının çevre dostu yaklaşımını küreselleştirmede önemli bir misyona sahip. Bununla birlikte küresel kullanıcıların temiz enerjili ulaşım talebini karşılıyor. Yine küresel tüketiciler için geleceğe yönelik yeni bir yaşam tarzı inşa ediyor.

Fosil yakıtlı araçlardan elektrikli araçlara geçiş sadece küresel bir pazar trendi değil. Aynı zamanda sektör için sürdürülebilir kalkınmaya yönelik önemli bir adım. Chery’nin tüm dünyadaki otomotiv pazarlarındaki araştırmaları sonucu Omoda alt markasını geliştirdi. İlk etapta içten yanmalı motora sahip Omoda 5 modelini satmaya başladı. Şimdi de ilk elektrikli araç modelini tanıtıyor.

Chery Omoda 5 EVFARK YARATAN TASARIM

Tamamen elektrikli Omoda 5 EV, üstün rüzgar direnci performansıyla çarpıcı bir görünüm sergiliyor. LED gündüz far şeritleri ve geniş krom kaplama ile ön cephe dikkat çekiyor. Ayrıca sis lambalarının yanı sıra jantların ve ön ve arka tamponların tasarımı da yeni. Hava akış çizgilerinin güzelliğini vurguluyor. Bunun dışında büyük Omoda logosu da premium algısını destekliyor. Krom şerit üzerine yatay olarak konumlandırılıyor.

Omoda 5 EV’nin gövdesi, yatay ve dikey gövde çizgileriyle bir denge oluşturuyor. Tasarım 3 boyutlu yüzeyler ve gölgelerle keskin ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Yan cephe aydınlatması gövdenin keskin ve köşeli yüzeyini vurguluyor. Bu da dinamik, genç ve sportif bir görünüm ortaya koyuyor.

Aracın arka kısmı daha yüksek bir tasarıma sahip. Yapı önden arkaya doğru yükseliyor. Bu da genç ve sportif son derece dinamik duruşu vurguluyor. Arka tasarımda da güncel trendlere uygun şık ve sportif bir tarz söz konusu. Burada da arka aydınlatma grubu entegre ince dikey şeritlerle dikkat çekiyor. Arka spoyler de şık ve sportif görünümü destekliyor. Ama aynı zamanda aerodinamiğe katkı sağlıyor.

Chery Omoda 5 EVÇEVRE DOSTU BİR GELECEĞİ HEDEFLİYOR

Omoda 5 EV, Chery’nin Omoda alt markasının ilk crossover NEV aracı. Ayrıca çevre dostu bir geleceği hedefliyor. Omoda markasının çevre dostu yaklaşımını küreselleştirmesinde önemli bir misyona sahip. Bununla birlikte küresel kullanıcıların temiz enerjili ulaşım talebini karşılıyor. Yine küresel tüketiciler için geleceğe yönelik yeni bir yaşam tarzı inşa ediyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0