BMW iX1

BMW iX1

LEGO TECHNIC PEUGEOT 9X8

BMW iX1 xDrive30 için ön rezervasyon 2.111.000 TL’den başladı.

DİNAMİK VE GÜÇLÜ TASARIM

BMW iX1 xDrive30 elektrikli ulaşıma vurgu yapan mavi detaylara sahip. Ayrıca 20 inçlik jantlarıyla heybetli bir görünüm ortaya koyuyor. X şeklindeki gövde çizgileriyle özgün görünüyor. Adaptif LED Farlar teknoloji vurgusu yapıyor. Elbette heybetli ön ızgara marka aidiyetine vurgu yapıyor. Özel detaylar markanın X modellerine özgü SAV ruhunu destekliyor.

BMW iX1MODERN İÇ MEKAN

İç mekan yüksek oturma pozisyonu ve geniş hacmiyle dikkat çekiyor. Elbette kavisli ekran özel bir hava katıyor iç mekana. Kavisli ekran 10,25 ve 10,7 inç büyüklüğünde iki ekrandan oluşuyor. Ayrıca yüzer kol dayama ve bu bölüme entegre kontrol paneli de dikkat çekiyor.

Güncel BMW iDrive yazılımı hem dokunmatik hem de sesli kontrol özelliği sağlıyor. Kapsamlı dijital yüzeyler fiziksel düğme ve kontrol sayısını azaltılıyor.

490 litre bagaj ailelerin gereksinimini karşılıyor. Ayrıca arka koltuk sırtlıkları katlanarak hacim 1495 litreye kadar çıkabiliyor.

BMW iX1ÇİFT ELEKTROMOTOR VE DÖRT ÇEKER

BMW iX1 xDrive30, iki elektromotorla yollara çıkıyor. Bu toplam 313 HP güç ve 494 Nm tork anlamına geliyor. Böylece BMW iX1 xDrive30, 0’dan 100 km/s hıza sadece 5,6 saniyede ulaşıyor.

Yeni iX1 xDrive30, beşinci nesil eDrive altyapısı üzerine yükseliyor. Bu altyapı araç zeminine yerleştirilen batarya ile sürüş dinamiklerini destekliyor. Yüksek voltajlı batarya ve şarj teknolojisi günlük kullanımı destekliyor. BMW iX1 xDrive30  tam şarj ile 440 km’ye varan menzile sahip. Ayrıca 130 kW DC Şarj ile 29 dakikada yüzde 80 şarj oluyor. Bunun dışında sadece 10 dakika şarj ile 120 km menzile ulaşıyor.

GELİŞMİŞ DONANIM

Elektrikli model X-Line ve M-Sport donanım seviyeleriyle satılıyor. Her iki donanım seviyesi de zengin donanım içeriğine sahip. Head-Up Display ve Adaptif LED Farlar. Ayrıca panoramik cam tavan. Bunun dışında elektrikli ön koltuklar ve sürücü koltuğunda hafıza işlevi. Sürüş Asistanı Professional otonom sürüşe olanak sağlıyor. Ayrıca 360 derece kamera ile Park Asistanı Plus park ve manevraları destekliyor.

Newer Post
Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0