CHERY TIGGO 7

CHERY TIGGO 7

OPEL CORSA ELEKTRİK

Chery TIGGO 7 ailesi 3 milyonun üzerinde kullanıcıyla küresel gücünü kanıtladı.

Chery TIGGO 7 ailesi üstün satış performansıyla da ürün gücünü gözler önüne seriyor. Sadece ayrıca aldığı ödüllerle de adından söz ettiriyor. TIGGO 7 ailesi birçok üstün özelliklerle dikkat çekiyor. Örneğin üstün motor performansı bunlardan biri. Ayrıca çok sayıda akıllı işleve de sahip.

Chery TIGGO 7SUV SEGMENTİNDE 4’ÜNCÜ SIRADA

TIGGO 7 PRO’nun Avantgarde donanım seviyesi şubat ayı itibarıyla Türkiye yollarına çıktı. Bu yeni donanım çok sayıda ileri teknoloji ve konfor özelliğini içeriyor. TIGGO 7 PRO, bu ürün güncellemesi ile pazara yeni bir soluk getirdi. Böylece SUV segmentinde dördüncü sırada yer aldı. Aynı zamanda Türkiye binek otomobil satışlarında önemli bir oyuncu haline geldi.

J.D. Power 2023 APEAL (Otomotiv Performansı, Uygulaması ve Düzeni) Araştırması da modelin performansını teyit ediyor. Verilere göre Chery TIGGO 7 ailesi, 2023 yılında C-SUV segmentinde mükemmel performans gösterdi. Chery TIGGO 7 ailesinin küresel kullanıcı sayısı 3 milyonu aştı. Model dünya çapında gerçekleştirdiği başarılı satış performansıyla dikkatleri üzerine çekti. TIGGO 7 ödüllerle başarısını perçinledi. Ayrıca küresel satış performansıyla da üstün ürün gücünü gözler önüne serdi.

GÜÇLÜ VE VERİMLİ TGDI MOTOR

Chery TIGGO 7 ailesinin içten yanmalı versiyonları ACTECO 1.6TGDI motorla yollara çıkıyor. Bu motor, 183 HP maksimum güç ve 275 Nm maksimum tork üretiyor. Yine bu motor yüzde 37,1’in üzerindeki termal verimliliğiyle ortalamanın üzerine çıkıyor. Ayrıca Çinli markalar arasında lider konumda yer alıyor.

Chery TIGGO 7YENİLİKÇİ VE AKILLI KABİN

TIGGO 7 ailesi gelişmiş konfor seviyesiyle de dikkat çekiyor. Örneğin elektrikli, ısıtmalı ve soğutmalı sürücü ve ön yolcu koltuğu buna bir örnek. Çift bölgeli otomatik klima ek konfor sağlıyor. Ayrıca ikinci sıradaki havalandırma ızgaraları bu konforu tamamlıyor. 8 hoparlörlü özel SONY ses sistemi sürükleyici bir deneyim sağlıyor. 64 renkli ortam aydınlatması bir görsel şölen oluşturuyor. 50W gücündeki kablosuz hızlı şarj ve C-Tipi USB bağlantısı şarj gereksinimine cevap veriyor. Bunun dışında merkezi kontrol ekranı şarj süreçlerini de gösteriyor.

TÜM TEST KOŞULLARINI BAŞARIYLA TAMAMLADI

TIGGO 7 ailesi yoğun soğuktan yüksek sıcaklıklara kadar farklı ve aşırı ısı testlerine girdi. Soğuk test için -30 santigrat dereceye kadar sıcaklıklara sahip yüksek rakımlı bölgelere çıktı. Yüksek sıcaklık testi için ise Orta Doğu’nun çöl bölgelerine gitti. Burada da motorun performansı ve verimliliği testten geçti. Ayrıca kullanılan malzemelerin dayanımı teyit etti.

Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0