MG HS

MG HS

SÜRÜŞ – HONDA CR-V

MG HS, hibrit versiyonun ardından 162 PS gücündeki 1,5 litre benzinli ile ürün gamını genişletiyor. Benzinli MG HS 890 bin TL’den başlıyor.

MG HS, hibrit versiyonun ardından benzinli motoruyla yollara çıktı. Benzinli MG HS, 890 bin TL’den başlıyor.

MG HSSINIFININ ÜSTÜNDE BOYUTLAR VE İÇ HACİM

MG HS, 4.574 mm uzunluk, 1.876 mm genişlik ve 1.664 mm yükseklik ile C-SUV segmentinin merkezinde yer alıyor. Söz konusu boyutlar diz, baş ve omuz mesafesi açısından geniş bir yaşama alanı sağlıyor. Ayrıca saklama alanları ve rahat koltuklar kabin konforuna katkı sağlıyor.

Sekizgen MG logosunu çevreleyen yıldızlı ızgaranın en güncel evrimini taşıyor. Bu ön yüz tasarımı marka tarihi mirasını da barındırıyor. Bunun dışında alçak tavan hattıyla birleşen uzun ön kaput, markanın sportif ruhunu vurguluyor. Güçlü yan çizgiler sportifliği destekliyor. 18 inçlik jantlar da yoldaki güçlü ve özgüvenli duruşu güçlendiriyor. Ayrıca krom süslemeler kalite algısını arttırıyor.

MG HSGÜÇLÜ TURBO BENZİNLİ MOTOR

Dört silindirli turbo benzinli motor 1.5 litre hacimden 162 PS güç ve 250 Nm üretiyor. Güç 7 ileri DCT ile yola aktarılıyor. Kompakt ve hafif şanzıman, çift kavrama teknolojisi sayesinde sadece 0,1 saniyede vites değiştiriyor. 7 ileri DCT otomatik şanzıman düşük tüketim ve düşük emisyon değerlerine katkı sağlıyor. Böylece MG HS, 0-100 km/s hızlanmasını 9,9 saniyede tamamlıyor. 7 ileri DCT otomatik şanzıman düşük tüketim ve düşük emisyon değerlerine katkı sağlıyor. HS 7,6 lt/100 km tüketim değerine ılaşıyor.

EKSİKSİZ DONANIM

MG HS’nin kabin içi tasarımında gelişmiş gürültü, titreşim ve rijitlik konforu hakim. Açılabilir panaromik cam tavan ve PM 2.5 kabin hava filtresi konforu destekliyor. Saklama alanları kullanım kolaylığı sağlıyor. 64 renk ambiyans aydınlatma ve kırmızı dikişli deri ve Alcantara® yüzeyler görsel bir şölen oluşturuyor.

Dijital gösterge paneli 12,3 inç büyüklüğü ve zengin içeriğiyle sürücüyü bilgilendiriyor. 10,1 inç dokunmatik multimedya ekranı yolculukları eğlenceye dönüştürüyor. navigasyon, Bluetooth ve Apple Carplay ile Android Auto gelişmiş bağlanabilirlik çözümleri sağlıyor. Ayrıca elektrikli bagaj kapağı, LED farlar ve 360° kamera standart donanım. MG Pilot teknoloji sürüş desteği sürüşleri daha güvenli hale getiriyor. Ayrıca MG Pilot yarı otonom sürüşe olanak sağlıyor. MG Pilot kapsamında çarpışma uyarısından kör noktaya ve trafik işareti tanımaya kadar çok sayıda sürüş destek sistemi devreye giriyor. MG HS, sahip olduğu güvenlik özellikleriyle Euro NCAP’ten 5 Yıldız aldı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0