FORD KUGA ST-LINE BLACK PACKAGE

FORD KUGA ST-LINE BLACK PACKAGE

MG ZS EV

Ford Kuga ST-Line Black Package, 1.266.000 TL’den ürün gamına eklendi.

Ford Kuga ürün gamı genişliyor. Style, Titanium ve ST-Line versiyonlarının ardından ürün gamını ST-Line Black Package tamamlıyor. ST-Line Black Package; çok daha sportif, özgün, şık ve teknolojik detaylarıyla dikkat çekiyor.

DIŞ TASARIMDA ‘SİYAH’ BAŞROLDE

Ford Kuga akıcı hatlarıyla sınıfının en dinamik modellerinden biri. Arkaya doğru uzanan ön farlar, uzun motor kaputu ve eğimli arka cam güçlü orantılar sağlıyor. Ayrıca geniş omuz çizgisi ve alçak tavan çizgisi ile uzun dingil mesafesi dinamizmi destekliyor. Şimdi ise yeni ST-Line Black Package bu dinamizmi daha da ileriye taşıyor. Söz konusu yeni donanım seviyesinin teması siyah. Kuga yazısından ST-Line logosuna, ayna kapağından ön tampon ve spoylere siyah detaylar hakim. Ayrıca siyah 20 inçlik jantlar paketi tamamlıyor.

FORD KUGA ST-LINE BLACK PACKAGE GELİŞMİŞ SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ ARTIK STANDART

Kuga ST-Line Black Package, sahip olduğu teknolojilerle de üstün sürüş keyfi vaat ediyor. Böylece ST-Line’da opsiyonel olan teknoloji paketi ST-Line Black Package ile standart hale geliyor.

Zengin bir güvenlik donanım dizisi standart olarak geliyor. Haliyle donanım listesi oldukça uzun. Liste Dur& Kalk Özellikli Geliştirilmiş Adaptif Hız Sabitleme Sistemi ile başlıyor. Trafik İşareti Tanıma Sistemine ile devam ediyor. Şerit Hizalama, Çarpışma Önleme, Gece Görüş de standart. Mesafe Uyarı ve Yaya Algılama ile Acil Durum Manevra Destek Sistemi de var. Kör Nokta Uyarı ve Çapraz Trafik Uyarı da.

Kuga ST-Line Black Package donanımı, iç mekânda da yolcu deneyimini bir üst noktaya taşıyacak teknolojik yeniliklerle geliyor. Bu donanım paketiyle ile ilk defa sunulan 12 yönlü yeni tasarım, AGR sertifikalı sürücü ve ön yolcu koltukları araç içi fonksiyonelliği artırırken önemli bir esneklik, işlevsellik ve konfor avantajı kazandırıyor. Isıtmalı ön cam, ısıtmalı direksiyon, ısıtmalı ön ve arka koltukların yanı sıra akıllı bagaj kapağı gibi kullanıcı dostu detaylar da ST-Line Black Package ile artık bir standart.

FORD KUGA ST-LINE BLACK PACKAGE ÜSTÜN SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ

Euro NCAP tarafından en yüksek derecelendirme notu olan 5 Yıldız ile değerlendirilen Ford Kuga, ST-Line Black Package ile diğer donanım paketlerinde sunulan üstün güvenlik seviyesini yeni özelliklerle bir adım ileri taşıyor. 180˚ ön görüş kamerası, Sürücü Dikkat Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarısı ve Adaptif Hız Kontrol Sistemi gibi gelişmiş uygulamalarla sürüş keyfini ve güvenliğini artırıyor.

Bunun dışında Şerit Hizalama Asistanı ve Dinamik LED Ön Far da standart. Ayrıca Göz Hizası Gösterge Paneli ve Geri Görüş Kamerası da var. Aktif Park Asistanı, Kapı Kenar Koruması ve Hız Levhası Tanıma Sistemi paketi tamamlıyor.

ST-Line BlackPackage, sportif görünümü destekleyen bir performansla dikkat çekiyor. Bunun için Ford Kuga’nın güçlü motoru devreye giriyor. 1,5L 182 PS EcoBoost motor dinamik sürüşler sağlayan bir performans ortaya koyuyor. Güç 8 ileri tam otomatik şanzımanla yola aktarılıyor.

Yeni versiyon akik siyah, kurşun gri, manyetik gri, mercan kırmızı ve platin beyaz renklerine sahip. Ford Kuga ST-Line Black Package, 1.266.000 TL’den satılıyor.

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 1