HYUNDAI GRANDEUR

HYUNDAI GRANDEUR

SÜRÜŞ – CITROEN C4

Hyundai Grandeur, yedinci nesil olarak tanıtıldı.

Hyundai, Kore dışındaki pazarlarda Azera olarak adlandırdığı amiral gemisi Grandeur’ün yedinci neslini tanıttı. Yeni Grandeur’un yeni tasarımı, markanın diğer modellerinde izleyeceği tasarım haritasını da gözler önüne seriyor. Grandeur, Avrupa ve Amerika pazarları için de önemli bir rol oynuyor. Gerek tasarımı ve gerekse üst düzey ulaşım özellikleriyle Hyundai markasının geleceğine ışık tutuyor.

Hyundai GrandeurKÖKLÜ BİR GEÇMİŞ

Hyundai Grandeur, ilk kez 1986’da tanıtıldı. O tarihten bu yana markanın üst seviye sedanı olarak biliyor. Satıldığı tüm ülkelerde üstün kaliteyi ve şık tasarımı başarılı bir şekilde bugüne kadar temsil etti. Doğal olarak yedinci nesil Grandeur modelin mirasını devam ettirecek. Bunun için ulaşım çağında gerçekleşen büyük dönüşümü yansıtan tasarım ve teknolojilerle yollara çıkıyor.

Hyundai GrandeurGELECEĞE IŞIK TUTAN TASARIM

Yeni Grandeur tasarımını önceki modellerden ilham alıyor. Hyundai’nin geçmişini yansıtmak için yatay bir tasarım felsefesi izliyor. Ayrıca yeni model aynı zamanda markanın diğer modellerinde uygulayacağı tasarım yaklaşımına da ışık tutuyor. Modelin en belirgin yönlerinden biri, geniş iç hacim ve üst sınıf tarz. İç ve dış tasarımı dengeleyen mükemmel oranlar, otomobilin yenilikçi aydınlatma sistemiyle son derece özgün bir görsellik oluşturuyor.

Parametrik ızgarasıyla uyumlu ve benzeri Staria modelinde de karşımıza çıkan yatay aydınlatma, Grandeur’da daha şık ve daha elit bir kullanımla karşımıza çıkıyor. Yeni nesil arka aydınlatmalar da teknoloji ve estetiğin mükemmel bir birleşimini oluşturuyor.

Hyundai GrandeurYENİLİKÇİ İÇ MEKAN

Bilim kurgu filmlerine gönderme yapan yeni tasarım anlayışı yalın bir felsefe izliyor. bunun dışında teknoloji ve zarafeti çerçevesiz kapılar ve gömme kapı kolları tamamlıyor. Daha çevreci ve daha temiz bir yaşam için otomobilin iç mekanını birinci sınıf ve çevre dostu malzemeler süslüyor. Ortam aydınlatması, kapı döşemesine ve ön panelin önüne yumuşak bir şekilde yayılıyor. Ayrıca entegre ekrana doğru uzuyor. Bu sayede iç mekanda etkileşimli bir aydınlatma ve yeni bir kullanıcı deneyimi oluşuyor.

Direksiyon simidi ilk nesil Grandeur’den esintiler taşıyor. Sürücüye daha optimize bir düzen sağlamak için tüm kontroller direksiyonda yer alıyor. Vites kumandası direksiyonda yer alıyor. Böylece konsolda daha fazla alan elde ediliyor.

İç mekandaki şıklığı geleneksel Kore kapitone ahşabı tamamlıyor. Sedan otomobilin iç mekanını çevre dostu malzemeler süslüyor.

Yedinci nesil Grandeur, şimdilik sadece Kore’de satılacak.

COMMENTS

WORDPRESS: 0