YENİ – SUV’A ÖZEL 2.EL MAĞAZASI

YENİ – SUV’A ÖZEL 2.EL MAĞAZASI

TÜRKİYE’DE YILIN OTOMOBİLİ SEÇİMİ İÇİN 36 ADAY BELİRLENDİ

Doğan Trend Otomotiv bünyesinde faaliyet gösteren ikinci el SUV platformu Suvmarket, lansmana özel 100 bin TL’ye 12 ay %0,99 kredi imkânı ile ikinci el SUV araçlar sunuyor.

SUV MarketSADECE SUV VE CROSSOVER ARAÇLAR

Doğan Holding iştiraki Doğan Trend Otomotiv’in girişimi olan Suvmarket, dünyada ve Türkiye’de kullanıcıların en çok tercih ettiği otomobil türü olan SUV modellerini Doğan Grubu güvencesi ve uygun ödeme koşullarıyla tek bir platformda buluşturuyor. Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el SUV satış platformu Suvmarket, güvenle seçim yapılabilen, tamamen yenilenen, garantili her marka SUV’un satışa sunuyor.

Platform; değişim/iade garantisi, test sürüşü, garantili ekspertiz raporu ve değerinde takas gibi hizmetleriyle güven veriyor. Suvmarket, özenle seçtiği araçları alıp, itinalı bir süreç ile tüm bakımlarını, hijyenik temizliğini ve teknik kontrollerini yaparak, garantili ve sertifikalı bir şekilde müşterilerine sunuyor. Tüm modelleri inceleme olanağı sunan platform, aynı zamanda araçları showromlarda da sergiliyor.

ÖZEL KAMPANYALAR

Suvmarket, müşterileri için hazırladığı ödeme kolaylığı ile sektörde bir yeniliğe imza atıyor. Suvmarket, lansmana özel olarak yaptığı kampanya ile 100 bin TL’ye 12 ay %0,99 kredi imkanını müşterileriyle buluşturuyor.

Suvmarket’in geniş SUV seçkisine www.suvmarket.com’dan ulaşılabilirken aynı zamanda İstanbul’da Koşuyolu, Basın Ekspres, Maslak ve İzmir Gaziemir’de bulunan satış noktalarında ziyaret edilebiliyor.

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0