SKODA SUPERB

SKODA SUPERB

Hyundai ve Pikes Peak

Skoda Superb 1.950.000 TL’den yollara çıkıyor.

Yeni nesil Skoda Superb üstün özellikleriyle yollara çıkıyor. Hem de lansmana özel fiyatlarla. Başlangıç fiyatı 1.950.000 TL. Skoda Superb Combi station wagon ise 2.550.000 TL’den yollara çıkıyor.

Skoda SuperbDÖRT FARKLI DONANIM SEVİYESİ

Skoda Superb dört donanım seviyesiyle yollara çıkıyor. Giriş seviyesini Elite ve Premium oluşturuyor. Daha yüksek beklentilere Prestige cevap veriyor. L&K Crystal ise zirveyi oluşturuyor. Tüm versiyonlar zengin donanım seviyesiyle dikkat çekiyor.

SKODA SUPERB ELİTE

Giriş seviyesini Elite oluşturuyor. Giriş seviyesi de olsa zengin güvenlik donanımları standart. Örneğin Uzun Far Asistanı veya Şerit Takip Asistanı. Ayrıca Arka Trafik Uyarı Sistemi ve Şerit Değiştirme Sistemi de var. Güvenli Çıkış Sistemi ile Ön Bölge Fren Asistanı da standart. Sürücü Yorgunluk ve Dikkat Uyarı Sistemi ile E-Çağrı da ek güvenlik sağlıyor. Güvenlik özelliklerini 8 adet hava yastığı tamamlıyor. Bunun dışında Direksiyondan Vites Kontrolü standart. 10,25 inç Dijital Gösterge Paneli gelişmiş bir deneyim sağlıyor. 10 inç bilgi-eğlence sistemi ile geri görüş kamerası da standart. Ayrıca ısıtmalı ön koltuklar da ek konfor sağlıyor.

Skoda SuperbPREMİUM

Premium donanım seviyesinde kablosuz şarj ve üç bölge otomatik klima devreye giriyor. Ayrıca masaj işlevli koltuklar var.

PRESTİGE

Prestige donanım seviyesiyle birçok ek güvenlik donanımı geliyor. Örneğin şerit takip asistanı plus veya yarı otonom araç kontrolü gibi. Ayrıca trafik sıkışıklığı asistanı ve adaptif hız sabitleme de var. Bunun dışında elektrikli bagaj, sanal pedal ve anahtarsız giriş-çalıştırma ek konfor sağlıyor. 18 inç alaşım jantlar ek görsel çekicilik sağlıyor. 13 inçlik bilgi-eğlence sistemi daha gelişmiş bir deneyim. Ayrıca ısıtmalı ön ve arka koltuklar kabin içi konforu destekliyor. Bunun dışında hafızalı ve havalandırma ön koltuklar da bu pakete dahil.

Skoda SuperbL&K CRYSTAL

L&K Crystal ile Superb deneyimi en üst seviyeye çıkıyor. Canton 14 Hoparlörlü 725 W Ses Sistemi bir ayrıcalık. 360 derece çevre görüş ve akıllı park asistanı ek kullanım kolaylığı sağlıyor. Dinamik Şasi Kontrolü Sistemi Pro (DCC Pro) sürüş keyfini destekliyor. 19 inçlik jantlar ise genel paketi tamamlıyor.

BENZİNLİ, DİZEL VE HİBRİT MOTORLAR

Skoda Superb farklı beklentilere cevap veren motor seçenekleriyle yollara çıkıyor. 150 PS güç üreten 1,5 litrelik TSI mHEV yarı-hibrit gibi seviyesini oluşturuyor. Ayrıca 265 PS 2.0 TSI benzinli da var. Dizelciler için 193 PS 2,0 TDI devreye giriyor. Skoda Superb Sedan’daki 2,0 litrelik motorlar yola dört tekerlekten çekişle çıkıyor. 4 çeker sürüşle kombine ediliyor ve her koşulda yüksek performans elde ediliyor. Superb Combi ise 1.5 TSI mHEV yarı-hibrit motorla yollara çıkıyor. Tüm motorlar DSG otomatik şanzımana sahip.

COMMENTS

WORDPRESS: 0