HYUNDAİ’DEN TEK TEKERLEKLİ TAHRİK

HYUNDAİ’DEN TEK TEKERLEKLİ TAHRİK

PEUGEOT E-3008

Hyundai’den tek tekerlekli tahrik sistemi.

Hyundai Motor Grubu Tek Tekerlekli Tahrik Sistemini Tanıttı. Hyundai’nin geliştirdiği yeni sistem, sürüş konforunu etkilemeden mükemmel verimlilik ve güç sağlıyor.

HYUNDAİ’DEN TEK TEKERLEKLİ TAHRİKDAHA FAZLA MENZİL

Sistem, daha fazla sürüş menzili ve alanı sağlıyor. Ayrıca geleceğin ulaşım çözümlerine de ışık tutuyor. Hyundai Motor Grubu’ndaki markaların modellerinde kullanılacak olan sistem geliştirilmeye devam ediyor.

DAHA FAZLA ALAN

Hyundai Motor Grubu, “Tek Tekerlekli Tahrik Sistemi – Universal Wheel Drive System”i Seul’de tanıttı. Bu yeni nesil araç tahrik sistemi, gelecekteki mobilite cihazlarının tasarımında devrim yaratacak. “Uni Wheel”, ana tahrik sistemi bileşenlerini tekerlek göbeği içindeki boş alana taşıyor. Böylece elektrikli bir aracın kabinindeki mevcut alanı önemli ölçüde arttırıyor.

HYUNDAİ’DEN TEK TEKERLEKLİ TAHRİKTEK TEKERLEKLİ TAHRİK

Aynı zamanda Uni Wheel, işlevsel bir entegre tekerlek çekiş sistemi görevi görüyor. Bunun dışında elektrikli araçların redüksiyon dişlisini tekerlek göbeğinin içine entegre ediyor. Bu da tahrik millerinin uzunluğunu azaltıyor. Bu çözüm ağırlık avantajı sağlıyor. Ama aynı zamanda daha az alan kaplıyor. Bu da farklı kullanım amaçları için optimize edilmiş çözümlere olanak tanıyor.

Hyundai Motor Grubu gelecekteki araç mimarilerinde alan kullanımına odaklanıyor. Böylece müşteri memnuniyetini daha da arttırıyor. Aynı zamanda araç sahiplerine daha zengin bir kullanıcı deneyimleri sağlıyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0