PORSCHE 718 STYLE EDITION

PORSCHE 718 STYLE EDITION

VW AMAROK

Porsche 718 Style Edition özel detaylarla hem Boxster hem de Cayman ürün ailesini tamamlıyor.

Porsche 718 ailesi sürüş keyfi ve günlük kullanımı birleştiren yapısıyla beğeniliyor. Yeni Style Edition versiyonu çarpıcı bir tasarıma önem veren müşterilere hitap ediyor. Ayrıca yeni versiyon Yakut Yıldız Neo gövde rengiyle dikkat çekiyor. Bu renk Porsche 911 Carrera RS modeline özel Yakut Yıldız renginin modern bir yorumu.

Porsche 718 Style EditionÖZEL DETAYLAR

Elbette Style Edition versiyonu Yakut Yıldız Neo rengi dışında da özgün unsurlarla dikkat çekiyor. Özellikle parlak siyah 20 inç 718 Spyder jantlar bunlardan biri. Bunun dışında jant göbeğini renkli Porsche armaları süslüyor. Siyah egzoz çıkışları ve arkadaki parlak gümüş Porsche yazısı da ayırt edici özelliklerden.

Boxster yazısı, yan camların üzerinde özel bir kabartma olarak uygulanıyor. Ayrıca siyah veya beyaz olmak üzere iki kontrast paketi arasından seçim yapılabiliyor. Bunun dışında şeritler, Porsche yazıları, jantlar ve model isimleri için siyah ve beyaz süslemeler devreye giriyor. Tebeşir rengi kontrast dikişlere sahip siyah deri paketi iç ambiyansı süslüyor. paslanmaz çelikten aydınlatmalı kapı eşiği panelleri ambiyansı tamamlıyor. Ayrıca koltuk başlıklarında Porsche Arması yer alıyor.

Porsche 718 Style EditionZENGİN STANDART DONANIM

718 Boxster ve Cayman Style Edition ayrıca son derece zengin bir donanıma sahip. Bunun dışında LED gündüz farlarını içeren BiXenon farlar görünüm ile teknolojiyi harmanlıyor. Elbette geri görüş kamerası ile ParkAssist hayatı kolaylaştırıyor. Apple®CarPlay, hız sabitleyici, yağmur sensörlü otomatik kararan aynalar da standart pakette. Isıtmalı çok fonksiyonlu deri direksiyon, ısıtmalı koltuklar, çift bölgeli otomatik klima konforu destekliyor. Tebeşir renginde kontrast dikişli siyah deri döşeme ve paspaslar standart. Ayrıca hıza duyarlı direksiyon da.

Porsche 718 Style EditionSTANDART ALTI VİTESLİ MANUEL ŞANZIMAN

718 ailesinin Style Edition versiyonları dört silindirli 2 litre hacimli bir motorla yollara çıkıyor. Modern teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanan Boxer motor 300 PS güç ve 380 Nm tork üretiyor.

Güç standart olarak altı ileri manuel şanzımana aktarılıyor. Style Edition versiyonları bu kombinasyonda 5,1 saniyede 0-100 km/s hızlanmasını tamamlıyor. Ayrıca opsiyon olarak yedi vitesli PDK da seçilebiliyor. PDK ile 0-100 km/s hızlanması 4,7 saniye olarak gerçekleşiyor. Şanzımandan bağımsız olarak iki versiyon da 275 km/s maksimum hıza ulaşıyor.Porsche 718 Style Edition

Newer Post
Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0