JEEP AVENGER – PARİS OTOMOBİL FUARI

JEEP AVENGER – PARİS OTOMOBİL FUARI

OPEL MOKKA VE INTELLILUX LED® MATRIX FAR

Jeep Avenger, 2022 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor. Yeni ve tamamen elektrikli araç markanın ilk tamamen elektrikli modeli.

Jeep Avenger, üstün Jeep® kabiliyetlerini Avrupa pazarının müşteri ihtiyaçları ile birleştiriyor.

Jeep Avenger

TAMAMEN ELEKTRİKLİ ÜRÜN GAMI

Otomobil markalarının elektrikliye geçiş süreci devam ediyor. Elbette Jeep de elektrikliye geçiş sürecini sürdürüyor. Marka zaten ürün gamındaki Wrangler, Compass ve Renegade modellerinin 4xe versiyonlarıyla elektrikliye geçiş sürecini başlatmıştı. Şimdi ise Avenger modeliyle bir adım daha ileriye gidiyor.

Jeep® markası, 2022 Paris Otomobil Fuarı’nda (Mondial de L’Automobile 2022) Avenger modelini tanıtacak. Jeep Avenger, efsanevi markanın yeni modeli. Dahası tamamen elektrikli ilk modeli. Jeep, tamamen elektrikli yeni modele odaklanan bir stant ile markanın elektrikli geleceğine dikkat çekiyor.

Jeep Avenger

ÖZEL STANT KONSEPTİ

Jeep yeni modele özel ama aynı zamanda markanın doğasını yansıtan bir stant konsepti hazırladı. Stantta Avenger ve markanın ürün gamındaki ikonik ve elektrikli araçlar, doğalarına uygun bir ortamda sergilenecek. Bunun için kaya tırmanışı temasına sahip canlı ve dinamik bir stant karşılayacak ziyaretçileri.

Yeni Jeep Avenger, Wrangler, Compass ve Renegade’in 4xe versiyonlarıyla birlikte Jeep ürün gamını tamamlayacak. Elbette Jeep Avenger üstün Jeep® kabiliyetlerini Avrupa pazarının müşteri ihtiyaçları ile birleştiriyor. Modern ve teknolojik olarak gelişmiş iç mekan ile birlikte yolcular ve bagaj için ferah kullanım alanı sunuyor. Ayrıca yeni ve tamamen elektrikli Jeep Avenger, 400 kilometre elektrik sürüş menzil sunacak.

KAPSAMLI ELEKTRİKLİYE GEÇİŞ PLANI

Jeep’in geçtiğimiz eylül ayında açıkladığı elektrikliye geçiş planı 4xe versiyonlarına dayanıyor. Marka Avrupa ile başlayarak geleneksel Jeep becerilerine sahip tamamen elektrikli araçlar üretecek. Jeep, elektrikli ürün gamını takip eden süreçte dünyanın pek çok ülkesinde satacak. Böylece elektrikliye geçiş küresel çapta devam edecek. Jeep, yıl sonuna kadar Avrupa kıtasındaki büyük pazarlarda sadece elektrikli SUV modeller satacak.

Jeep’in elektrikliye geçiş süreci ivme kazanmaya devam edecek. Jeep 2025 yılına kadar dört yeni ve farklı modeli pazara sunmayı hedefliyor. Recon ve Wagoneer S gibi farklı segmentlerde tamamen yeni ve tamamen elektrikli dört farklı model. Jeep’in bu plan sonucunda 2030 yılı itibarıyla ürün gamı tamamen elektrikli olacak.

Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0