JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

YENİ – VOLVO XC40 RECHARGE TWIN ENGINE

>>> Yeni Jaguar F-PACE, 2,0 litre 204 HP dizel motor ve 1.311.857 TL’den başlayan fiyatıyla satışa sunuldu.

>>> 204 HP güç ve 430 Nm tork üreten motor gücünü dört tekerleğe birden 8 ileri otomatik şanzıman ile iletiyor. 0-100 km/s hızlanmasını 8,0 saniyede tamamlayan Jaguar F-PACE, 100 kilometrede ortalama 6,2 litrelik tüketiyor.

>>> Intelligent Driveline Dynamics özellikli dört tekerlekten çekiş sistemi, tutuş kaybı oluşmadan tork dağılımına müdahale ediyor.

>>> Adaptive Dynamics, hızlanma, direksiyon, gaz ve fren tepkilerini sürekli olarak analiz ederken, analiz ettiği verilerle konfor ve kontrolü en üst düzeye çıkarmak için amortisör sertliğini otomatik olarak değiştirebiliyor.

>>> Ayrıca Yeni Jaguar F-PACE’de, sürücünün gaz tepkilerini, vites değiştirme noktalarını, direksiyon sertliğini ve süspansiyonun ayar seçeneklerini kişisel tercihlere göre ayarlanmasını sağlayan Configurable Dynamics özelliği de ön plana çıkıyor.

>>> 11,4 inç kavisli cam HD dokunmatik ekran ve 12,3 inç İnteraktif Sürücü Ekranı Apple CarPlay® ve Bluetooth gibi çözümlerle yolculukları keyfe dönüştürüyor.

>>> Standart olarak sunulan 13 hoparlörlü Meridian Ses Sistemi opsiyonel 17 hoparlörü Meridian Surround Ses Sistemiyle daha da geliştirilebiliyor.

>>> Aktif Yol Gürültü Engelleme teknolojisi, yolcular tarafından duyulan gürültüyü ortadan kaldırırken, Motor Gürültü Engelleme özelliği kabini istenmeyen motor gürültüsünden arındırıyor.

>>> NanoeTM iyonizasyonu sürücü ve yolcuya kabin içinde daha steril bir atmosfer sağlıyor.

>>> Yeni Jaguar F-PACE’de sunulan Vale Modu, park görevlisine araç teslim edildiğinde bagaj bölmesine erişim izni vermezken, telefon numaraları veya navigasyon adreslerine ulaşılmasını önlemek için dokunmatik ekranın çalışmasını da engelliyor.

Newer Post
Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0